Ми просто пірнули в море наших обіймів. Губи шукають найніжніші місця для поцілунків, а руки застібки і гудзики, щоб звільнити наші тіла ... Я лежу на спині зовсім гола, мені трохи холодно і соски загострилися, а від усвідомлення того, що він на мене дивиться, ще більше. Ти залишив мої губи і повільно спускаєшся вниз ... Спочатку груди - тобі подобатися моя груди, а збуджені соски заводять тебе ще більше. Потім нижче до пупка - ти любиш з ним грати, імітуючи мовою і пальчиком дії, які зазвичай робить твій хлопець. Потім ще нижче ... Я закрила очі і втрачаю свідомість від твоїх поцілунків, я вже в іншому світі, де нічого, крім нашої любові, не існує. Але ти зупинився. Не треба цю годину зі мною грати. Ти ж знаєш, що я злюся, коли мені не дають те, що я хочу. Ти піднімаєшся, не подарувавши їй жодного поцілунку. Від такої стриманості мені хочеться ще більше. Ти цілуєш мою шию, губи повільно та ніжно. Чого ти чекаєш?
Мої рухи стають різкими, я вислизаю з-під тебе, ложу тебе на спину і забираюся зверху. Ооо Він же просто величезний. Ти хочеш не менше мого. Беру його в руку і починаю водити по вологих губ, повільно беру в рот лише голівку і знову витягаю. Язичком пещу її по колу, потім вниз до яєчок - люблю їх цілувати. Ти закриваєш очі, постановити і звиваєшся. Я бачу як тобі добре піська дівчинки і сходжу від бажання відчути тебе у собі. Мене вдарив електричний струм, і я не відразу зрозуміла, що відбувається. Тільки відчула щось м'яке у себе між ніжок. І лише коли холодні руки розсунули мої сідниці, я зрозуміла, що це його мова пестить мою дівчинку. Я широко відкрила очі і запитливо на тебе подивилася. Ти вже сам мало що розумієш і лише солодко усміхаєшся. Я повернулася до нього з питанням в очах. На що він відповів, що я можу зупинити його в будь-який момент.
Я непомітно прогнулася ще більше, і він відразу цим скористався. Його моторний мову вміло ходить між губ, не забуваючи заглядати і в дірочку. Я втратила всякий сором. Цілую тебе жадібно і в такт рухаю стегнами, все більше підставляючи йому себе. Твій хлопець такий великий, що навіть половина не поміщається в рот. Хіба він не хоче увійти до мене по самі яєчка, не хоче відчути моє тепло, відчути, як я стискаю його від задоволення? Я припиняю його цілувати і сідаю на тебе. Тримаю його міцно рукою і воджу лише голівку, зупиняюсь і підводжусь. Знову повторюю цю гру. Ти мене за талію обхоплює і повільно насаджувати на нього. Він повністю в мені - яке блаженство! Ти розсовуєш мої сідниці і ... Я зовсім не помітила, коли він пропав, але відчула, коли з'явився. Тепер він пестить мою попку. Я знову підвела. Мокрі пальчики намацали ще одну дірочку. Один повільно увійшов, вийшов, знову поцілунки, пальчик і знову мову. Я з силою опустилася на тебе, піднялася і підставила попку йому, опустилася. Піднялася і ... я відчула щось набагато більше, ніж мова або палець. Він увійшов до мене ... зовсім трохи і вийшов. Я знову насаджують на тебе, підводжусь і знову відчуваю його голівку у своїй попці. З кожним разом він входить все глибше, мені трохи боляче, але ще ніколи я не відчувала такого задоволення від болю. Як солодко і ще приємніше від усвідомлення того, що роблю щось заборонене ...