Далі я не розчула і, дивлячись на стінку, стала прокручувати в свідомості ще не остиглі відчуття акту. Відмовившись, я не помітила, як Олежек повернувся. Погладивши мою спину, він ліг ззаду і відразу притулився до мене. Його член прилаштувався до моєї розкритою дірочки і протиснувся всередину. Таке враження, що він збільшився в обсязі. Я висунула назустріч свій зад, щоб глибше прийняти його. Долоні лягли на мої стегна і стали ритмічно натягувати мене на член, чергуючи сильний удар з декількома більш слабкими. Кожне глибоке проникнення викликало в мені хвилю насолоди. Ці хвилі вривалися в мене одна за одною, поки не злилися в затрясши мене оргазм, а мої стогони - в щасливий плач.
- Що ти робиш зі мною - бурмотіла я, киваючи головою
А він продовжував мене нанизувати і довбати. Один оргазм змінювався іншим. Скільки їх було? Три? Чотири? П'ять? Я збилася з рахунку. Але ось, видаючи парнуха з 14 літніми дівчатами переможний крик, він став кінчати. Я відчула, як потужний струмінь сперми вдарила в мене. Слідом ще одна. Член вислизнув, і відчула, як піді мною напливає калюжа сперми, яка витікає з переповненого піхви.
Як мені було здорово! - Віддихавшись, прошепотіла я, повертаючись до Олежика, і ... побачила поруч голого Максима. Олежек ж курив на балконі і дивився на мене через відкриті двері.