Секс з ним дико заводив мене. І не дивлячись на те, що в мене були інші залицяльники, я трахалась тільки з ним.
Він як і раніше, коли батьки жили на дачі, приїжджав. Ми говорили ні про що, потім він розкладав мене і трахкав всю ніч. Вранці він ішов і так до наступного разу.
Часом він став пропадати на кілька тижнів. Я дізналася, що крім мене, він постійно спить з іншою дівчиною, але мовчала, бо боялася втратити його повністю.

Але я відволіклася. Отже, було літо. Наближався день мого народження. Я вирішила відзначити його на дачі зі своєю подругою і її чоловіком. Батьки на вихідні залишалися в місті.
Я не бачилася з Олежек вже місяць і за порадою своєї подруги я не стала кликати його і дзвонити першою.
- Досить служити йому чергової підстилкою, - пиляла вона мене.
Але напередодні ввечері він подзвонив сам. Привітав, запитав, як і де я святкую, і, незважаючи на мій холодний тон, напросився в гості. Ми домовилися на шостій вечора в п'ятницю.
Був теплий червневий вечір. Подруга з чоловіком вже приїхали. Я попередила її, що буде Олежек. У відповідь вона невдоволено скривилася. У сім годин, не дочекавшись, ми сіли за стіл.
Він приїхав у дев'ять разом з незнайомим мені приятелем. Вибачився за запізнення - не встигли на електричку, і підніс величезний букет троянд. Максим, так звали приятеля, дістав з сумки пляшку горілки і Campari. Я посадила нових гостей за стіл, і ми продовжили вечірку.
Десь години через дві чоловік подруги сильно сп'янів і почав засинати. Я вирішила покласти їх на першому поверсі, де був великий двоспальний диван. А я, Олежек і його приятель, прихопивши спиртне і закуски, перебралися на другий поверх дачі. Ми розташувалися на балконі. Хлопці виголошували тости, розповідали анекдоти. Олежек весь час підливав мені. У якийсь момент я відчула себе абсолютно п'яною і щасливою. Я прихилився до Олег. Він обняв мене і поцілував. Потім непомітно поклав руку мені дівчата 10 років на стегно і став погладжувати його внутрішню поверхню. Приятель сидів навпроти, і стіл приховував від нього те, що відбувається між нами. Мені стало приємно, і я трохи розсунула ноги. Долоня, прийняла запрошення і, задерши спідницю, піднялася до трусиків. Відтягнувши їх край, пальчик проник всередину і, намацавши клітор, став його масажувати. Через хвилину я попливла так, що у мене застукали віскі від збудження. Олежек став стягувати з мене трусики. Я спробувала зловити його руку і слабо застогнала. - Що ти робиш?
Він підняв мене, спідниця задерта, трусики спущені до середини стегон, і повів на тахту.