Та як мені добре, ще.
У цей момент відчув що в мені пробуджується Демон і зрозумів що зараз вона отримає справжню порцію демонічного сексу.
Я преревернул її на спину і почав великий клітер жорстко трахать її. Їй це сподобалося. Через кілька хвилин я скінчив прямо в неї. Я витягнув свій член і запитав:
- На як тобі Демон сподобався?
- Мені ніколи не було так добре ти був божественен.
Я спохмурнів. Вона поправилась:
- Ти був справжнім дияволом.
- А чи хочеш ти отримати максимум пекельного насолоди?
- Так.
- Тоді лягай на живіт я візьму тебе через попку.
Вона скорилася. Вона розвернулася до мене своєю слвной попкою. Я я повільно ввів в неї свій член вона скрикнула.
Я сказл їй:
- Терпи сучка зараз ти пізнаєш що таке справжній секс.
Я почав її відверто трахать вона не опиралася спочатку вона стогнала але коли я почав робити рухи різкіше вона почала кричати я знав що вона кричить не від болю а від насолоди. Вона кричала:
- Так ебі змінюючи сильніше, та я твоя анальна повія. Трахаю глибше, ось так так! Порви мені попку входь глибше. Затрахало мене до смерті. Так дуже!
Демон в мені озвірів і робив максимум щоб доставити їй насолоду. Через 20 хвилин такого ударного траха я з криком Демона скінчив у її попку. У ту ніч ми займалися сексом до ранку. Вранці ми заснули. Я поснули тільки до вечора. Вона мирно спала поклавши свою великий клітер голову мені на груди. Я аккуртно прибрав її голови з моїх грудей. І вставши з ліжка помоллся Сатані віддав йому подяку. Трохи пізніше прокинулася вона. Я запитав її:
- Ну як тобі секс з демоном
- Велколпно дозволь мені залишитися з тобою.
- Залишайся але ти станеш дияволицю.
Вона була не проти.
У следущий раз якщо раасказ вам сподобатися я рааскжу про Сатанинської оргії. Я поки голосуйте. Якщо когось цікавить ьоя зовнішність