Я йшов з черговою церемонії присвячений нових сатаністів. Це було близько 22 годин Мій шлях лежав повз церкву проходячи я як завжди почуствовал неприязнь. Раптом з церкви вийшла досить привабливий дівчина. Своїм поглядом я визначив її груди другого розміру і дуже апеттітная попка. Фігура була строяная. Ідеал красти і жіночності. За всй верятності, як я помітив обличчя її виражало смуток. Я зрозумів відразу втрачати час не можна про як мисливець за здобиччю пошол за нею. Вона йшла пизда відео не розбираючи дороги і не помічаючи того що я йду за нею. Ймовірно у неї були серйозні проблеми. Раптом я заме що вона увелілчіла швидкість кроку (напевно зрозуміла що за нею йдуть). Через деякий час вона побігла я пішов за нею. Тривалого бігу не вийшло вона втомилася і зупинилася обернулася. Я подошол до неї в моїх очах горів диявольський вогонь пристрасті. Вона запитала:
- Що вам потрібно.
Я відповів:
- Ти сумна, що сталося? Мій господар (Сатана) тобі допоможе.
- Я вірю в Бога він допоможе.
- Верятно він тобі не допоміг зараз що трапилося відповідай?
Вона сказала те посварилася з батьками і пішла з дому. Вона дого втирала мені про Сатану і Бога і про те ка вона вірить у Христа (я зрозумів що вона конкретно помиляється і свято вірить). Я запропонував її прийти до мене незважаючи на святу віру в Бога і на всю неприязнь до мене вона погодилася. Ймовірно Сатана мені допоміг.
Ми прийшли до мене додому. Я повів себе не властиво як належне сатаністів. Я запропонував її прийняти душ. Поки вона брала його я провів кілька обрядів які додали мені більше секретів зваблювання. Я знав що вона буде моєю, але я хотів бути уврен більш ніж на 100%. Коли вона вийшла з душу я запропонував їй чаю вона не откащалась і її доля була вирішена. Я не став довго мучитися і скористався силою зваби і коли вона допила чай. Ми вирушили в спалню Я сказав їй щоб вона зняла пизда відео свій хрестик і отдалаьсь на мою волю вона зробила так як я просив. Після чого вона знявши халат опустилася на колні і взяла мій член в рот. Вона смоктала чудово ймовірно вона робив це не раз. Вона облизувала голвку і знову заглатвила його. Я рясно скінчив їй в рот вона проковтнула всю сперму. Незважаючи на те що я тільки що закінчив мій член стояв дибки. Я ліг на ліжко і потягнув її ближче до мене вона розсунула ноги і повільно опустилася на мій член. спочатку вона насажавалась не дуже глибоко. Але потім почала полность опускатися вона кричала голосно: