ознаки життя, і траходром відкрився знову. Для початку Катя по черзі взяла наші члени в рот, потім я ліг на спину, погладив свій хуй і, засунувши його в Катіно піхву, натягнув дівчину на себе. Вдруге проникнення не доставило дівчині такого болю, вона лише м'ясоїдно посміхалася. Я почав ритмічно ебать її, а Паша не втрачаючи часу засадив свого друга в Катін анус. Це, хоч було теж вдруге, пройшло досить болісно для Каті, вона застогнала, почала шукати мої губи, для того щоб поцілунком пом'якшити біль. Отже, я одночасно і цілував, і ебал свою дівчину. Паша в даній ситуації протримався мало, і, витягнувши свій хуй з Катіной ануса, шумно скінчив, спустивши на її задницу. Катя докірливо подивилася на нього.
Я ж поки кінчати не збирався, і мені хотілося зробити що-небудь отаке. Я дістав член з Катіной пізди і вставив їй в рот. Куди, власне, я і вилився кілька хвилин по тому. Сперма в роті не припала дівчині до смаку, вона захотіла її виплюнути, але я вимовив:
- Ковтай.
Беззаперечно послухавшись, дівчина виконала мій наказ. Правда, на її підборідді залишилося трохи сперми.
Я притягнув її до себе і почав цілувати, абсолютно не гидуючи тим, що на її губах залишилося моє насіння.
- Катька, ти - золото. Я тебе люблю.
Після цього, остаточно видохнувшісь, ми знову лягли на ліжко, і поснули. Прокинувшись, я побачив перед собою Катині грудей і зрозумів. Що все, що жопи фото сталося було насправді. Дівчина спала, на її обличчі було ангельське вираз. Паші не було. Я встав з ліжка і побачив, що комп'ютер Каті був включений. Я сів за стіл, поворушив мишкою. Заставка пропала, переді мною з'явився екран "Ворда". Великими літерами було написано:
"Катя, дякую за класну консультацію з біології.
Леха, все, що сталося потрібно обговорити. Якщо що - то можеш мені ебнуть.
Паша ".
Я сумно посміхнувся, кинув погляд на дівчину. Катя прокинулася і тепер якось дивно дивилася на мене.
- Льоша, я тепер для тебе - повія?
Я довго мовчав, а потім відповів:
- Ні. Кать, я тебе люблю, я зрозумів це тільки тепер. І, знай, що якщо б у мене була можливість повернутися назад, то я би повів себе по-іншому. Ти повинна бути тільки моєї. Ти - єдина, кого я люблю.