Пашею: Мій член знову був в бойовій готовності, Пашин перебував у такому стані вже кілька хвилин.
- Кать, раз вже так виходить, то скажи Паші послугу.
Дівчину вмовляти не довелося, вона перемістилася до краю ліжка, Паша підійшов до неї. Катя взяла його член в руки і з якоюсь дивною жадібністю почала смоктати його. Мене немов різонуло, хоча я розумів, що сенсу ревнувати дівчину не було ніякого, тому що я сам, сам довів усе до цього. І, потім, нічого вже надприродного в що відбувається не було. Катя продовжувала заковтувати член Паші, потім витягла його з рота, почала облизувати язичком, провела хуем по своєму обличчю.
- Хлопчики, ви готові? - В її голосі відчувалися розпусні інтонації. Ось вам і відмінниця.
Дурне питання, ідіотська ситуація.
- Кать, поки відпусти хуй, ще встигнеш. А то ненароком відкусити його, - я посміхнувся, - Залишайся в такому положенні.
Як тільки я увійду - бери Пашин член в рот, це тебе трохи відверне. Але перед цим, дівчина, зробіть дещо і для мене. Катя повернулася до мене, і з посмішкою на обличчі. Накинулася на мій стоячий хуй. Те, як вона смоктала, просто неможливо передати. Складалося враження, що дівчина була професійною міньетчіцей. Сперма на її грудях нітрохи не турбувала дівчину.
Через кілька хвилин, я вийняв хуй з її рота, розгорнув Катю до себе задом, поставив на рак.
- Візьмися руками за простирадло.
- Добре.
Я сплюнув собі на руку, розтер слину по своєму члену зі здибився венами. Я засунув свій палець у Катін анус. Дівчина застогнала. Так, узковата у вас дірочка, мадам. Ну, нічо. Сама цього хотіла.
Я водив палець взад-вперед, на кожне введення дівчина відповідала бурхливим подихом. Паша стояв навпроти її обличчя і натурально дрочил, не в силах контролювати себе. Несподівано я витягнув свій палець і, не давши Каті схаменутися, всадив свій член в її анус. Дівчина закричала, від болю вона заплакала. Паша по готовності підставив їй свій хуй, Катя відразу взяла його в рот. Я рухався в її анальному отворі, тертя було просто офігенний. Блядь, чи міг я подумати годину тому, що незабаром ми дівоча піська напару з Пашею будемо трахати мою дівчину удвох, причому в такій жорсткій формі? Відчуваючи, що ось-ось закінчу, я прискорив темп, схопився руками за сідниці дівчини і незабаром вилився всередину Каті. Кінчав я довго, навіть сам здивувався: звідки в мені стільки сперми? Скінчивши, я витягнув хуй з ануса дівчата і відкинувся на спину. Чорт, як все-таки класно!
Катя ж за час мого траханья її в жопу вже скінчила, але продовжувала займатися інструментом Паші. Той був досить стійким, але скоро не витримав, витягнув член з рота дівчини і окропив все її обличчя. Після цього він винувато подивився на мене. Я кивнув головою: мовляв, забий, все нормально. Втомлені, ми в обнімку вляглися на дивані. Всі були мокрими від поту, а Катя і від дещо ще. Правда, вона витерла з лиця Пашин сперму, немов намагаючись показати мені свою вірність. А може, їй було просто огидно. Не знаю. Говорити не хотілося, та й що тут скажеш?
Проте, скоро наші з Пашею члени знову стали проявлят