питання.
- Ти йдеш?
- Ага.
Зустрівшись зі мною поглядами, він вимовив лише:
- Ні хуя ви тут даєте.
Я захотів встати і ебнуть йому, але Катя несподівано вимовила:
- Ти знайшов, що тобі потрібно?
Не знаю, може це було сказано з якоюсь особливою інтонацією, а може, особливим був вид Каті: гола зі спермою на грудях, розставивши ноги, вона лежала на забрудненої кров'ю простирадлі.
Паша відповів:
- Так.
Після цього він став роздягатися, і я зрозумів, що він хоче зробити. Що ж, якщо Катька не проти, то: У кожній жінці, дівчині, дівчині, живе лише повія, її потрібно лише розбудити. До груповуха я ставився нормально, навіть приймав як-то участь, щоправда тоді моїми голі піськи фото партнерками були дві дівчатами, а в даній ситуації нам доведеться витріщати дівчину, яка ще кілька хвилин тому була целкой. Опинившись абсолютно голим, Паша підійшов до нас.
Я зі сміхом сказав:
- А зараз, Катя, ти дізнаєшся, що таке груповий секс.
- Може, я того й хочу, - відповіла дівчина і сіла на ліжку, підібгавши під себе ноги, - Відразу перестати незайманою. За всіма параметрами, - вона замовкла, - До речі, хто з вас займався анальним сексом? Що? Мені здалося, що я не дочув.
Паша тут же знайшовся:
- Я.
- Ну і я. У сенсі я трахкав, не мене, - з усмішкою відповів я.
Катя з інтересом глянула на нас:
- А зі мною слабо?
Блядь, це жопа. Вірніше, це насправді жопа. Але, я не хотів давати свою дівчину на поебаніе кому б то не було, навіть своєму другові. Проте дівчина хотіла цього, і мені, очевидно, доведеться стати першопрохідцем у її дівочої дупі. Перспективку, звичайно, приваблива, але мене все-таки напружував той факт, що Катю ми будемо трахати удв