правило: ніколи не шухер і не сіпатися, а довіритися природному ходу подій, тобто чекати того моменту, коли буде ясно: тепер можна спокійно отиметь цю дівчину, бо вона сама тільки цього й хоче. Та й до того ж Катя була незайманою, і це мене теж гальмувало. Целку я рвав лише один раз, і враження від цього залишилися не дуже приємні.
- І як, ти її вже от'ебал? - Голос Паші повернув мене до реальності.
- Поки що ні, але: всьому свій час.
- Блядь, як завжди. Поки вона сама до тебе в ширінку не полізе, ти і не сіпнешся.
- Тут не в цьому справа.
- А в чому? - Паша задумався, потім невпевнено вимовив, - Вона - целка?
Я мовчки кивнув.
- Так, пиздець, пощастило тобі, - похмуро відповів паша, розмірковуючи про щось своє, - Ну і ти збираєшся че-то робити?
- Я ж тобі сказав, блядь: всьому свій час. Але, без гонева: можливості у мене з'являються постійно.
- Ти, це, не напружуйся, і давай, будь мужиком.
Я заіржав:
- Ага, базару немає.
- Чуєш, че-то холодно тут. Пішли на кухню, у мене там телик.
- Лади.
Ми пішли з балкона. Кухня в Паші була здорова, у правому кутку під стіною стояв підвішений телевізор. Показували якусь комедію за ТНТ. Паху вимовив:
- Сідай. Тут он бутерброди, хава.
З цими словами він вийшов з кухні. Правда, я крикнув йому навздогін: "Ти куди", але відповіді не отримав. Проте, чекати його довго не довелося: через хвилину він знову з'явився в дверному отворі, причому не один, а з пляшкою "Хеннесі". Пиздец, де він її відкопав?
- Ну, че, бухати будемо? - З усмішкою запитав мене друг.
- Ні, блядь: хулі дурні питання задаєш? Звідки у тебе це?
- Баті подарували, давно вже. А він тут як-то нажрался, і з ранку нічо знайти не міг. Я під шухер пляшку і никанул. Нехай краще я її вип'ю, ніж він.
- Логічно, - я посміхнувся, - чарки-наперсточкі є?
- А то?
Пляшку ми умовили протягом години, за цей час переговорили майже на всі можливі теми. Виявилося, що Полінка, сука, жодного разу не ебалась, і Паші давати не збиралася, берегла себе до 18 років. Вівця. Я сказав паху, що він правильно її кинув. Той натягнуто посміхнувся. Ясно, подобалася вона йому. І хуй з того? Якщо дівчисько ебанутий на всю голову, то нахуй вона потрібна? Потім розмова голі жопи зайшла про школу. Я зізнався, що тягну програму ледве-ледве, ще трохи - і мене виб'ють зі школи. А я тільки цього й добиваюся. Ніякі вмовляння, типу "ти такий розумний і здатний" з боку вчителів дії на мене не мали, і тепер все йшло своєю чергою.
У Паші також стояло питання про виключення, але він цього не хотів. Гірше за все у нього були справи з біологією. Училка з цього предмету, щур, дзвонила його батькам, настукала директору, і тепер його, швидше за все, виключать.