З ранку я вийшов з дому і, подумки пославши всіх вчителів на хуй, відправився в кінотеатр. На 9 годину ранку йшов непоганий фантастичний бойовик, так що пару годин я спокійно вбив. Вийшовши з кінотеатру я глянув на годинник: 11. 32. Що ж, часу до хуя, можна займатися фігньою з чистою совістю. Знічев'я я зайшов до свого друга, який зараз хворів і раніше вчився, до речі, в одній школі зі мною. Потім його потягло до технікуму, і тепер він навчався там з горем навпіл. Я подзвонив в його двері. Приблизно через хвилину вона відкрилася.
- Леха, ти че тут? - Запитав він мене з подивом.
- Та так, школу в'ябиваю. Робити нехуй. А ти тут цілими днями вдома дрочить, а?
- Пішов в пизду, - з усмішкою відповів Паша (так звали мого друга).
Я пройшов у його квартиру, ми пошарпалися ні про що, вийшли на балкон, покурили.
- Як у тебе справи на блядское фронті? - Запитав я з змовницької ноткою (Паша був відомий ходок, і дівчаток він трахнув вже неміряна; і це в десятому класі - жах!).
Той захотів врізати мені, але потім передумав:
- Хуево.
- Почекай, - здивувався я, - А Полінка?
- Все. Розлучилися.
- Че, не давала?
- І це теж, - з сумом промовив Паша, - А в тебе?
Я на секунду замислився, бо однозначно відповісти на це питання я не міг.
- Поки що так, средненько. Але сподіваюся, скоро все покращиться.
- З Катею?
- Молодець, просік, - Катерина Валєєва була закохана в мене класу з п'ятого, але я її принципово не помічав, тому що раніше вона була типовою сірою мишкою. Однак, останнім часом я став звертати увагу: у дівчини несподівано для мене виявилися розвинені грудей (тобто десь другого-третього розміру) і класна, на мою думку, попка. Та й зовні вона була нічого. Додати до цього те, що вона майже голі піськи дівчат обожнювала мене, і виходить ідеальна кандидатка в подружки.
Я вже пару раз проводжав її до будинку, навіть був у неї в гостях, ми цілувалися, але далі цього справа не йшла. Хоча, здавалося б, я міг спокійно трахнути її вже кілька разів, але я не поспішав. Для мене в сексуальних відносинах існувало таке