Я сидів на другій полиці. Вона підійшла до мене і почала цілувати мене в губи. Я відчув на її губах смак і запах чоловічого насіння. У цей час один з тих, хто був зі мною в парильні, сказав мені: "Ти не хочеш її вилизати для нас? У неї вже закінчили, почисть її, ми теж її хочемо!" Я опустився навпочіпки перед нею, вона поставила одну ногу на полицю, і я став лизати її. З її голеною кицьки текла патока сперми і її соку. У парильні почалася друга серія - один прилаштувався ззаду і увійшов до її кицьку, другий сівши на моє місце надав голі фото маленьких дівчат свій член в розпорядження її ротика. Я ж залишився внизу і яєчка чоловіків, які чергувалися ззаду, билися об моє обличчя, а коли член вискакував з мокрого піхви, він упирався в мій рот і продовжував свої рухи в мені. Це була прекрасна оргія, Іра кінчала як божевільна, і коли ноги її вже перестали тримати, її взяли на руки і понесли на лежак для масажу. Я хотів піти теж, але мене зупинив один з них і наполегливим рухом поклав на другу полицю на спину. Задерши мої ноги до себе на плечі, попередньо змочивши член слиною, він увійшов в мій анус. У нього був член середніх розмірів, і він став нанизувати мене на нього. У цей час Іру вчотирьох пестили на масажному столі. Її стогони і зойки змішувалися з чоловічими голосами і моїми стогонами. Двері парилки була відкрита, і я бачив як її одночасно мали троє, а один стояв поруч і дивився. При цьому за його члену було видно як йому хочеться. Мабуть, не витримавши більше, він приєднався до нас.