Вони випили, поїли і увійшли у смак - під улюлюкання нечисленних відвідувачів вони влаштували стриптиз на столі з лесбійським шоу, при цьому зібравши пристойні чайові від випили мужиків і жінок. Потім вони ще якийсь час залишалися там. Один хлопець з їх компанії вирішив що перебрав, і пішов у свій номер. Як завжди буває, що залишилися розбилися по парочкам і почалися поцілунки обжимання ..... хтось запропонував перейти в номер. Коли вони прийшли у свій номер виявилося, що їх один закрився зсередини, судячи з усього, сп'яну заснув і ніяк не реагував на наполегливий стукіт. Моя Іринка вирішила покликати їх до нас в номер.
Наш номер був двокімнатних і вночі я прокинувся від того, що почув як скрипить ліжко і стогнуть чоловіки і жінки. Потихеньку підійшовши до дверей, я в шпаринку неприкритою двері став спостерігати як на ліжку щосили вже йде груповий секс на 2х2. Оргія тривала всю ніч, вони регулярно змінювали пози і партнерів - а я подрочіл рази три, але заважати їм не став. Кульмінацією став одночасний секс з Ірою двох чоловіків. А її подруга виявилася не дуже то сильна в групповушку. До ранку вони, втомившись, завалилися спати прямо на дивані, благо розмір дивана дозволяв. Але пригоди - лесбійське шоу і стриптиз у барі не пройшли дарма: в обід, коли я ненадовго залишив Іру одну за столиком, до неї підсіли двоє чоловіків і запропонували розділити з ними і з їх друзями після обіду компанію в сауні. Але моя Іра вирішила зробити приємність і мені і запропонувала мужикам, що прийде зі мною. На їх здивування вона відповіла, що я не ревную і навіть можу їй допомогти, якщо їй буде туго:))) Бестия, вона знає що мені подобається дивитися і брати участь.
Пообідавши, я, нічого не підозрюючи, з превеликим задоволенням прийняв пропозицію сходити в сауну, ще при цьому подивуватися її моторності. Вона сказала, що про все подбала і все організувала. Прийшовши в сауну, я навіть розгубився - там у холі було п'ятеро чоловіків фото голих дівчат до 14 р все досить дорослі, з черевцями ... Ми роздяглися в роздягальні і, обернувшись простирадлами, зайшли в кімнату. Там був накритий стіл з закусками і випивкою. Познайомившись, випивши, пішли паритися - спочатку я з двома мужиками. У парильні один з них сказав, що б я не ображався і уточнив - чи дійсно я не заперечую, щоб моя Іра була з іншими? Я відповів - звичайно, ні - їй дозволено все.
А в басейні тим часом вже щосили розігралися пристрасті. Двоє пестили Іру прямо у воді. Вона була між ними і один прилаштувався до неї ззаду, другий пестив її, а третій сівши на бортик надав свій член для її ротика. Кожен у басейні по разу поимел її, але це була лише розминка. Вони прийшли в парильню, щоб зігрітися. По тому як розчервонілося її обличчя і як були вивернуті набряклі губи її кицьки я зрозумів, що її вже мали. До того ж на грудях були явно видно свіжі засоси.