Хочу, щоб і ти зійшов з розуму від задоволення. Зупиняю його поглядом, встаю з тебе й опускаюся нижче. Повністю беру твого хлопця в ротик і починаю жадібно смоктати, допомагаючи собі двома руками. Ти береш мене за волосся і те відтягувати від нього, то силою опускаєш. Ти знаєш, що мені так дуже подобається. А чи знаєш ти чому? Тому що так я відчуваю себе трохи жертвою, ніби мене примушують, беруть силою. А як така мила дівчинка як я може робити щось подібне за власною ініціативою. Ні, її треба змусити ... Я знову відчула його в собі. Тільки тепер він в моїй киска. Його акуратність кудись випарувалася, і він входить в мене до кінця. Одна рука поповзла по спині вгору і обхопила за шию. Слідом за рукою поповзли і мурашки ... Знову увійшов в попку і повернувся, пару рухів і все заново. Ми втрьох танцюємо цей танець так уміло, що кожен отримує задоволення від кожного нового руху. Твій хлопчик налився ще більше. Це явний знак - пора поміняти позу, тому що я хочу закінчити з тобою і коли ти в мені.
Я залагоджую його поруч, лягаю до еротичні місця в дівчат тебе обличчям і опиняюся між вами. Він піднімає мою ногу, що дозволяє тобі відвідати мою кицьку, а сам входить в попку. Ви по черзі входите в мене спочатку повільно, прискорюючись з часом. Потім ти міняєш такт і ви обоє то опиняєтеся в мені, то залишаєте. Ви третину головками крізь тонку стінку - нестерпно солодкі відчуття. Я відчула себе героїнею якогось роману де Сада))) - так хибно це виглядало. Ви обоє насаджуєте мене на себе ...
Його рухи стають тактовними і сильними, але через хвилину він завмирає, і я відчуваю, як пульсує сперма в моїй попочке. У мене кінчає інший чоловік у твоїй присутності! В голові стало зовсім темно й стримуватися більше незмога - кінчаю, стискаючи двох членів в собі. Від моїх стогонів і тобі стало невтерпеж))) І ось друга порція в мені ...
Ти віддихався і пішов у ванну. Ми залишилися вдвох, і я запитала, як він зважився на таке. На що він відповів: Хіба ти не цього хотіла???? Бути може він і має рацію)